Ajans Nedir?
Ajans; dünya genelinde insanların uzaktan bakıldığında erişilmez olarak gördüğü Televizyon Ekranlarının; oyuncularına, modellerine ve sunucularına, kanal yetkililerinin ve yapımcıların ile kareografların en kısa yoldan ulaştıkları aracı kurumdur.

Ajans bünyesinde barındırdığı Oyuncular, Modeller, Dansçılar ve Hostesler ile Sunucuları, hizmet verdiği Tv Kanalları, Kareograflar, Reklâm Ajansları ve Klip Yönetmenleri ile Yapımcılara önerilerde bulunarak yönlendirir. Ancak bu yönlendirme Ajansta kayıtlı olan üyenin sabrı, özverisi, isteği ve saygısına bağlıdır. Ajans'a başvuran her 100 kişiden ancak %2'si iyi rol sahibi olabilmektedir. %2'lik oran her ne kadar düşük gibi görünsede Ajans'a başvuran insanların iyi rollere seçilme olasılığının olduğunu ve bu olasılığın birazda kişiye bağlı olduğunu göstermektedir.

Günümüzde Televizyon camiasında ekranlarda yer almak zor gibi görünsede aslında Tv Dizilerinde ve son dönemde Türk Sinemasında sektörün ne kadar büyüdüğünüde baz alarak her yaştan insana ihtiyaç olduğunu anlamak hiçte zor değil. Örneğin bir diziyi seyrettiğimizde arka planda görselliğe ve yaşa bakmadan, anne, baba, kardeş, abi, abla, işyeri çalışanları ve Sıradan Mahalle çekimlerinde Her Tarzda – Her Yaşta insanların oynadığını görürüz. Bu tarzda sahnelerde Manken görünümlü insanların olmayacağınıda görürüz.

Özetle; Casting Ajanslarının görselliğe, yaşa ve kiloya bakılmaksızın her türlü insanı özellikle diziler, sinema ve reklam filmlerinde oynattığı ve bebekten, çocuk, genç, orta yaşlı ve 90 yaşında insana ihtiyaç duyduğunu söyleyebiliriz.

Bize yapılan başvuruların %7-%15'ine geri dönmekte sms ile görüşmeye çağırmaktayız.

Sizinde içinizde görsel çalışmalarda yer almak var ise online başvuru formumuzu doldurun. Size göndereceğimiz SMS ile randevunuzu verelim..
Bilmeniz Gerekenler
Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Başvuru Formu | İletişim

Sitemizde yayınlan video ve resimlerin telif hakları sahiplerine aittir. Sitemizden kaldırılması istenen video ve resimler sahipleri tarafından istendiği taktirde kaldırılacaktır. Konu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Espower Bilisim